KONST / Litografier / Färglitografier 16065053
nr 1606 5053
Färglitografier
3 st, Ingrid Nilsson & Christina Knall, Stockholmsmotiv. Signerade och numrerade, 45x61 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 57x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:43:09
17/3 17:53:24